b2b@makanu.pl  +48 52 320 36 41
  Rejestracja     Logowanie

O nas

Makanu to firma, która działa na rynku sportów wodnych i sprzętu outdoorowego w Polsce od ponad 17 lat. Początki działalności związane były z wprowadzaniem nowoczesnych rozwiązań dla kajakarzy i żeglarzy. Z czasem oferta została rozszerzona o sprzęt turystyczny i kempingowy. Obecnie firma jest dystrybutorem uznanych marek:

- CREWSAVER - automatyczne kamizelki ratunkowe, tratwy, odzież regatowa
- DACHSTEIN - obuwie w góry i do miasta
- EAGLE CREEK - bagaż i jego organizacja
- FORESTIA - jedzenie dla podróżników
- McNETT - produkty do pielęgnacji, naprawy i konserwacji sprzętu, oświetlenie
- LIGHT MY FIRE - akcesoria biwakowe, krzesiwa, niezbędniki, składane kubki
- OPINEL - szeroka oferta francuskich noży
- SOTO - wysokiej jakości japońskie palniki i maszynki
- ROALD AMUNDSEN - naturalne, pielęgnacyjne kremy dla aktywnych osób
- SIGG - butelki, bidony, termosy, kubki i pojemniki
- YAK - kamizelki i odzież dla kajakarzy
- TBS – francuskie obuwie i odzież

Naszą działalność od zawsze traktujemy jako wyzwanie i wielką przygodę. Sami uprawiamy sport, podróżujemy, podejmujemy indywidualne wyzwania. Wiemy, że tak samo, jak w dziczy na końcu świata, tak i w biznesie potrzeba sprawdzonych partnerów, na których można polegać. Dlatego współpracę zawsze opieramy na przejrzystych i uczciwych zasadach, gwarantujących satysfakcję i wsparcie wszystkich stron.

Nasza szczególna rola w łańcuchu dystrybucji, sprawia, że mamy bezpośredni kontakt ze wszystkimi jego ogniwami - od fabryki po konsumenta. Prawie dwie dekady doświadczeń sprawiają, że wiemy, jak godzić interesy wszystkich stron.

Dzięki temu jesteśmy dumnymi ambasadorami wszystkich marek, które reprezentujemy. Mamy szczęście i satysfakcję dystrybuować sprzęt, jaki sami chcielibyśmy używać. Są to zawsze produkty wysokiej jakości, zarówno pod kątem walorów praktycznych, niezawodności, jak i wzornictwa. Część z nich, można bez przesady nazwać „kultowymi”.

Do dziś zaufali nam znani producenci sprzętu outdoorowego na świecie. Dla nas to ogromny dowód uznania dotychczasowej pracy i sposobu budowania wspólnych i długotrwałych relacji. Oczywiście to także zobowiązanie, które staramy się wypełniać każdego dnia.

Zapraszamy do współpracy